Odpromienniki na żyły wodne i smog elektromagnetyczny

Szereg badań stwierdza, że oddziaływanie na człowieka żył wodnych i smogu elektromagnetycznego jest wspólnym czynnikiem w przypadku niektórych chorób, dolegliwości fizycznych i emocjonalnych. Może to występować np. przy problemach ze snem, ogólnym znużeniu, odczuciu braku energii, bólach głowy, depresji, zaburzeniach zachowania, trudnościach związanych z nauką, trudności z zajściem w ciążę, przy poronieniach, przy nowotworach.
Gdy przebywamy w miejscu występowania żył wodnych i smogu elektromagnetycznego pomocne mogą być odpromienniki Helios3, które są relatywnie prostym urządzeniem neutralizującym te szkodliwe oddziaływania.

Helios3 odpromiennik na żyły wodne i smog elektromagnetyczny

Opinie

Zauważalna poprawa zdrowia
Przed zainstalowaniem tego urządzenia miałem sceptyczne nastawienie do zagadnienia oddziaływania żył wodnych na człowieka, ale po kilku dniach, razem z żoną, zauważyliśmy lepsze samopoczucie. Już w początkowym okresie używania tego odpromiennika nastąpiła poprawa naszego zdrowia, małe dolegliwości zdrowotne zmniejszyły się. U nas jest on włączony cała dobę, polecam ten sprzęt.
Dr William Bloom, pisarz, Wielka Brytania

Samopoczucie w domu odczuwa się jako odświeżone
To małe urządzenie efektywnie i na dłuższy czas zharmonizowało atmosferę u mnie w domu. Odpromiennik ten działa w pomieszczeniu, gdzie jest zainstalowany, poprzez przewody elektryczne. Pytanie, jak i dlaczego to się dzieje może być rozważane naukowo i kwestionowane, natomiast osobiste odczucie różnicy przed i po jego instalacji jest namacalnie odczuwane.
U mnie helios nie jest włączony cały czas, włączam go tylko, gdy potrzebuje. Czasami pracuje on kilka godzin na dobę, a czasami jest wyłączony przez tydzień. Każdy ma swoje specyficzne intuicyjne odczuwanie, sygnalizujące potrzebę jego działania. Zasadność jego podłączenie można również sprawdzać wahadełkiem i biometrem, określając energie subtelne w konkretnym pomieszczeniu lub u jakiejś osoby.
Odpromiennik ten można łatwo włączyć w gniazdku elektrycznym, w dowolnym pomieszczeniu i doświadczalnie można zlokalizować to właściwe gniazdko dla naszego domu. Ponieważ w domu znajdują się różne urządzenia elektryczne, które pracują w różnych godzinach – może to zaburzać ogólną równowagę. Zauważyłem, będąc zdrowym człowiekiem, że Helios3 jest pożytecznym urządzeniem, generującym wibracje energetyczne, które wspierają nasze dobre samopoczucie.
Bogdan Jochym, radiesteta, Emerald Innovations, UK